Aktualności 2019-08-09T09:23:01+00:00

ODCZYT WODOMIERZY
Wypełnij formularz

POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
Zadzwoń: 668 135 152

AKTUALNOŚCI

09.08.2019|

GOKOM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o. informuje, że w dniu 16.08.2019 r. (piątek) Biuro Obsługi Klienta będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

14.06.2019|

APEL DO MIESZKAŃCÓW O OSZCZĘDNE GOSPODAROWANIE WODĄ PITNĄ

 

W związku z panującymi upałami powodującymi zwielokrotniony pobór wody, GOKOM Infrastruktura Sp.z o.ow Boguchwale apeluje do Mieszkańców o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą pitną.

Gwałtowny długotrwały pobór spowodował spadek zapasów wody w zbiornikach retencyjnych oraz obniżenie poziomu wód w studniach głębinowych. Przyczyną zaistniałej sytuacji jest przede wszystkim wykorzystywanie wody pitnej do celów innych niż sanitarno-bytowe. Apelujemy o nie używanie wody pobieranej z sieci wodociągowej do podlewania trawników, ogródków, upraw rolnych oraz rezygnację z napełniania basenów przydomowych.

Obecnie, szczególnie w godzinach popołudniowych i  wieczornych występuje czasowy spadek ciśnienia w sieci wodociągowej. Dalsze utrzymanie ponadnormatywnego zużycia może skutkować przerwami w dostawie wody.

Prosimy o dostosowanie się do apelu.

13.03.2019|

GOKOM INFRASTRUKTURA Sp. z o.o. informuje, że istnieje możliwość otrzymywania faktur drogą elektroniczną.  Formularz dostępny jest w zakładce pliki do pobrania ,, e-faktura – oświadczenie”. Uzupełniony  druk należy wysłać na adres e-mail: a.stopyra@go-kom.pl lub złożyć w siedzibie firmy.

18.09.2018|

Informujemy, że istnieje możliwość przesyłania stanów wodomierzowych za pomocą niniejszej strony internetowej.
W tym celu należy otworzyć zakładkę Odczyt wodomierzy i przesłać uzupełniony formularz.

Zachęcamy do korzystania z tej formy komunikacji.

GOKOM
INFRASTRUKTURA